POZNÁVACÍ VÝPRAVY  NA MORAVSKÉ  SLOVÁCKO

Motivem naší cestovní a organizační agentury je nabídnout různé možnosti odpočinku ale také poznání a možná i načerpání znalostí o Moravě. Cílem je také vaše spokojenost a důvěra ve formě nákupu pobytu či akce nebo informací. Tomu se také podřizuje práce celého našeho kolektivu spolupracovníků. Nabízíme to nejlepší ve vinařské turistice na Moravě. Navíc si můžete vybrat ze široké nabídky našich partnerů. Zajišťujeme ty nejzajímavější služby v oblasti vína, vinařského poznávání Moravy a to jak pro jednotlivce, společnosti, firmy ale také pro rodiny s dětmi, kolektivy.  S námi si svúj pobyt opravdu užijete. Máte-li zájem o aktuální nabídku tak nás kontaktujte na emailu vinohorsak@seznam.cz

 

Pobyty s ubytováním nad vinným sklepem s možností ochutnávky a krásnými cyklostezkami. Penzion vesnice Březí, Penzion za Kyjovem, Penzion v Moravské Nové Vsi, Penzion v Blatnici pod Sv. Antonínem, Penzion Horní Věstonice atd. Pro více informací na dotaz. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

Služby Odpočinek, načerpání nových sil, dovolená je o společném čase stráveném s přáteli, rodinou. Není jen o lenošení ale o poznávání nových míst, zvyklostí, krajiny, lidí, chutí a vůní krajových specialit, o možnosti se na chvíli zastavit a obdivovat vzdálené i blízká místa. Naše cestovní a organizační agentura přináší širokou nabídku možností, jak si dovolenou užít se vším, co k tomu patří za přijatelnou cenu pro jednotlivce i rodiny s dětmi a to u nás na Moravě.

Poznávací a tuzemské pobyty Pokud dáváte přednost aktivnímu odpočinku, pak jsou právě pro Vás připraveny poznávací tuzemské pobyty.  ré Vás uchvátí a obohatí. 

Krajem Moravy ve stopách vinařské turistiky  pořádáme tématické návštevy vinařství. Podporujeme vinařskou turistiku viz. nabídka vinařské stezky kde vám zprostředkujeme ubytování popř. pobyt.

Košty, slavnosti a tradice obcí na Moravě pořádáme výlety na tradiční výstavy vín a košty na Moravě ale také za kulturním dědictvím, jízda králů ve Vlčnově, Hluku, Kunovicích a v širokém okolí Moravského Slovácka.

Lidové tradice a zvyky na Moravě Nabízíme Vám zajímávé akce v regionech Moravy ať už tradice spojené s vínem nebo foklórní.

Nabídka posezení ve sklépku chcete zajet posedět do tradičního moravského sklépku a pobavit se při víně a muzice nebo navštívit hody, slavnosti spojené s vínem a přáteli napište nám. Pošleme vám aktuální nabídku. Nabízíme převážně sklepy na moravském Slovácku a okolí ale samožřejmě zprostředkujeme pobyt ve sklepě nebo slavnosti v různých částech Moravy / zarážánání hory, slavnosti vína, jízdy králů v Hluku, Kunovicích, Vlčnově, poutních slavností / a dalších různých možností na Moravě. Zajistime vám dopravu, průvodce, ubytování, stravu nebo i výlety po okolí.

S námi můžete navštívit vinné sklepy v Kunovicích, Míkovicích, Mařaticích, Vlčnově, Polešovicích, Blatnici, Bzenci, Hluku, Vnorovech, Nedakonicích, Vážanech, Babicích ale i v jiných vinařských částech Moravy dle našich možností a dohody. Máte další dotazy a požadavky napište nám. Máte zájem a chcete více informací popř. máte požadavky napište nám.

TÉMATICKÉ NÁVŠTĚVY VINAŘSTVÍ    

Zprostředkováváme tématické návštěvy vinařů s ubytováním a programem ,, Poznáváme moravské vinice a vinaře " ve vinařských mikroregionech Moravy , kde společně s vinaři můžete zažít to pravé. Vidět jak vinohrad, sklepní hospodářství, sklepy, vinařskou obec ale také ochutnávku vín. Tato možnost je především pro zájemce kteří chtějí vědět  více o daném vinařství, obci, vínech, historii, zpracování hroznů, výrobě a pěstování hroznů. Omezený počet účastníků vhodné spíše pro zájemce kteří preferují poznávat víno než zábavu. Tento program je jednodenní ale i vícedenní dle dohody. Dopravu zabezpečujeme ve spolupráci ale je možné využít po dohodě i vlastní. Především je určeno pro milovníky vína pro získání zkušeností s vínem ale také všeobecný přehled o našem moravském vinohradnictví a především o pěstování vinné révy a výrobě vína, historii daného regionu. Můžeme společně navštívit například tato vinařství : Vinařství Rodiny Cíchových Blatnice pod S. Antonínkem, Vinařství Śalša Kyjov, Vinařství Maršovice,Vinařství Eko Hnízdo, Vinařství Kovacs, Vinařství Lahofer, Zámecké sklepy Stážnice, Salon vín Valtice, Petrovské búdy v Petrově a další.