Sklépky na Moravě 

Vitajte, chcete zajet posedět do tradičního moravského sklépku a pobavit se při víně a muzice nebo navštívit hody, slavnosti spojené s vínem a přáteli napište nám. Pošleme vám aktuální nabídku. Nabízíme převážně sklepy na moravském Slovácku a okolí ale samožřejmě zprostředkujeme pobyt ve sklepě nebo slavnosti v různých částech Moravy / zarážánání hory, slavnosti vína, jízdy králů v Hluku, Kunovicích, Vlčnově, poutních slavností / a dalších různých možností na Moravě.

Zajistime vám dopravu, průvodce, ubytování, stravu nebo i výlety po okolí.

S námi můžete navštívit vinné sklepy v Kunovicích, Míkovicích, Mařaticích, Vlčnově, Polešovicích, Blatnici, Bzenci, Hluku, Vnorovech, Nedakonicích, Vážanech, Babicích ale i v jiných vinařských částech Moravy dle našich možností a dohody.

Máte další dotazy a požadavky napište nám.

Máte zájem a chcete více informací popř. máte požadavky napište nám.

TÉMATICKÉ NÁVŠTĚVY   

Zprostředkováváme tématické návštěvy vinařů s ubytováním a programem ,, Poznáváme moravské vinice a vinaře " ve vinařských mikroregionech Moravy , kde společně s vinaři můžete zažít to pravé. Vidět jak vinohrad, sklepní hospodářství, sklepy, vinařskou obec ale také ochutnávku vín.

Tato možnost je především pro zájemce kteří chtějí vědět více o daném vinařství, obci, vínech, historii, zpracování hroznů, výrobě a pěstování hroznů. Omezený počet účastníků vhodné spíše pro zájemce kteří preferují poznávat víno než zábavu. Tento program je jednodenní ale i vícedenní dle dohody.

Dopravu zabezpečujeme ve spolupráci ale je možné využít po dohodě i vlastní. Především je určeno pro milovníky vína pro získání zkušeností s vínem ale také všeobecný přehled o našem moravském vinohradnictví a především o pěstování vinné révy a výrobě vína, historii daného regionu.

Můžeme společně navštívit například tato vinařství : Vinařství Rodiny Cíchových Blatnice pod S. Antonínkem, Vinařství Śalša Kyjov, Vinařství Maršovice,Vinařství Eko Hnízdo, Vinařství Kovacs, Vinařství Lahofer, Zámecké sklepy Stážnice, Salon vín Valtice, Petrovské búdy v Petrově a další.