Vítejte na stránkách FRANTIŠEK HORSÁK

Základním motivačním prvkem naší firmy je poznávání přírodních krás a života na Moravě a vše co je spojeno s tímto regoinem v rámci České republiky. Rádi bychom Vám představili vše co patří do pokladnice dnešní Moravy. Chceme vám přiblížit život lidí, architekturu, památky, víno, vinařskou turistiku, ale také zvyky, tradice a folklór. Poznáváním této krajiny  a jejími krásami se budeme snažit vám přiblížit nejenom známá místa a také ty ne zcela známá. Naší snahou bude hledání bohatství Moravy v její všední kráse.

Zabýváme se také vinem její výrobou a distribucí. Vlastníme vinotéku kde nabízíme vína menších rodinných vinařství a malých vinařů. Pořádáme námětové výlety za vínem, tradicemi, folkrólem a cestováním. V naší vinotéce nabízíme speciálně moravská vína jak sudová i láhvová. V rámci osvěty realizujeme řízené degustace a ochutnávky přímo s vinaři. V jarních a podzimních měsících pořádáme tradiční košty v Moravskoslezském kraji. K vínu patří dobré víno a muzika i to najdete u nás na různých akcích. Pořádáme Polanský džbánek přehlídka převážně dětských folkrolních souborů, Burčáfest košt moravských burčáků s různých pooblastí Moravy, Svatoanneský košt vín spojený s přehlídkou muzik a fokrolních souborů, Festival Svatomartinských mladých vín.

Některá vína nabízíme v e-schopu na www.horsak.net, do budoucna uvažujeme o jeho rozšíření.

Motivem naší cestovní a organizační agentury je nabídnout různé možnosti odpočinku ale také poznání a možná i načerpání znalostí o Moravě. Cílem je také vaše spokojenost a důvěra ve formě nákupu pobytu či akce nebo informací. Tomu se také podřizuje práce celého týmu spolupracovníků. Nabízíme to nejlepší ve vinařské turistice na Moravě. Navíc si můžete vybrat ze široké nabídky našich smluvních partnerů. Zajišťujeme ty nejzajímavější služby v oblasti vína, vinařského cestovního ruchu a to jak pro jednotlivce, společnosti, firmy ale také pro rodiny s dětmi, kolektivy. S námi si svúj pobyt opravdu užijete. Naši nabídku pobytů neustále rozšiřujeme a budeme aktualizovat a doplňovat. Aktuální nabídku naleznete buď zde nebo nás kontaktujte.

Nabízíme ubytování na chalupě na moravském Slovácku, obyčejná chalupa, standartně vybavená pro menší skupiny.

Potřebujete poradit, vysvětlit či pomoci ? Pak nás neváhejte kontaktovat.

Poll

Líbí se Vám náš nový web?

Ano, je hezký 218 51%

Total votes: 424

en-Aktuality

TRADIČNÍ KOŠTY NA MORAVĚ

Jěště jste nikdy nezažili moravské košty jedinečná příležitost jak zakusit pravou atmosféru a...

Napište nám!

Líbilo se Vám u nás, nebo máte naopak připomínky k našim službám? Neváhejte a napište nám. Vaše...

Vítejte na našem novém webu

Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i...