Milí zakazníci, vitajte na našich webových stránkách, naše firma má sídlo ve Slovácké vinařské podoblasti v malebné obci Míkovice nedaleko královského města Uherského Hradiště při soutoku řek Olšavy a Moravy. Víno je  součástí našeho života, takže dobře víme, co vínu svědčí a co ne.

 

Víno máme vlastní, ale nekteré odrůdy nám dodávají vinaři, které známe osobně, a se kterými se setkáváme jak ve vinných sklepech, tak na vinicích. Získáváme tak dobrou představu o tom, jak vinaři své víno vyrábějí a ošetřují.

Pravidelně degustujeme vína přímo ve vinařstvích a také v naší vinotéce v Polance nad Odrou.

Tím, že si u nás víno zakoupíte, naše služby nekončí. Rádi Vás uvítáme u nás na Moravském Slovácku ve vinném sklepě nebo naší Vinotéce u Francka v Ostravě-Polance nad Odrou a Vinotéce na Rynku v Ostravě- Staré Bělé.

Rádi Vám také zajistíme ochutnávku vína u Vašeho oblíbeného vinaře. A jestli Vám nezbývá čas zajet k nám na Moravu, tak máte možnost se účastnit pravidelného setkávání s vinaři a degustovat jejich vína přímo u nás.

Naší filozofií je propagovat kvalitní tuzemská vína a podporovat malé moravské vinaře, kteří neinvestují svou energii do nákladného marketingu, ale spíše do každodenní namáhavé práce na vlastních vinicích.

 

Naše vinotéky jsou již na trhu 20 let. Rádi vás uvidíme ve Vinotéce u Francka v Polance nad Odrou.

     

Su rád že možeme víno bůdit i tak daleko od našich vinohradů a sklepů, proto již 15 let  provozujeme Vinotéku u Francka v Polance nad Odrou. Nejsme žádní garážový prodejci, vínu rozumíme a také s ním žijeme, sídlo našeho vinařství je v podoblasti Slovácko poblíž Uherského Hradiště. U nás nenajdete velké vinařské společnosti ale věnujeme se především malým rodinným vinařství a to jenom moravským, jsme totiž patrioti našej Moravy. Myslím že sů všeci rádi že to májů u ruky jak my, tak také vy co k nám chodíte.

Nabízíme vína speciálně z Moravy jak svoje, tak od menších rodinných vinařství, dojděte okoštovat.

 

Pořádáme pravidelné řízené degustace s vinaři

Doplňkově nabízíme historické sklo, servisní vinné sklo,

cateringové služby pro firmy, akce, reklamní dárkové vinné balíčky,

sklenice, potisky, viněty atd.

Srdečně vás zveme a těšíme se na vaši návštěvu.  

Všecko dobré a výborné piťí a dlůhé žití

Francek a Anička